צילום ביוב

מערכות הביוב הן בסיסיות וחשובות לצורך איכות חיים תקינה ולכן הן נחשבות לאחד מהסממנים לחברה מודרנית ומתפקדת. כאשר נוצרים כשלים בתפקודו התקין של הביוב, קשה מאוד לאתר את הבעיה. צילום ביוב במצלמת סיב אופטי הוא פתרון טכנולוגי חדשני ומשוכלל הפותר את הבעיה. חברת שגב אינסטלציה תעמיד לשירותכם את צוות העובדים המסור והמנוסה שלה שישתמש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר על מנת לספק לכם שירות מהימן, מקצוען ומהיר.

מתי ניתן לבצע צילום ביוב?

טכנולוגיית צילום ביוב מתקדמת נועדה לצורך איתור וטיפול של בעיות צנרת. המדריך הבא ישפוך מעט אור על הנושא:

  • בדק בית – אתם עוברים לבית חדש? מעוניינים לקנות דירה כדי להשכיר אותה? אתם קבלנים המעוניינים לבדוק את צנרת הביוב בבית לפני שתתחילו לבצע עבודות שיפוץ? צילומי הביוב יאפשרו לכם לבדוק את צנרת הביוב כדי לאתר כשלים עתידיים שעשויים להסב נזק למבנה או לשגרת החיים השלווה.
  • איתור סתימות – סתימות אינן נעימות ללא יוצא מן הכלל, אך סתימות בביוב מעלות את רמת המטרד לרמה אחרת לחלוטין. סתימה בביוב מוציאה מאיזון את חייהם של כל דיירי הבניין או השכונה, מקשה על שמירה תקינה על ההיגיינה ומעוררת את הדיירים "ליהנות" מניחוחות לא נעימים בלשון המעטה. טכנולוגיית הצילום תאפשר לאתר את הבעיה בקלות.
  • איתור נזילות – רטיבות ונזילות בקירות נוצרות כתוצאה מכשלים באיטום המבנה או כתוצאה מכשלים בצנרת הביוב. נזילות הן מטרד בעל השלכות מסוכנות כלפי מבנה הבית (הקירות, התקרה ועוד) וכלפי דייריו משום שהוא עשוי לעורר תחלואה. איתור נזילות אינו פשוט לביצוע ועל כן יש צורך בטכנולוגיה מיוחדת שתסייע לזהות את מקור הנזילה כדי לפתור אותה במהירות.

יתרונות טכנולוגיית הצילום

טכנולוגיית הצילום כוללת שימוש במצלמה בעלת סיב אופטי מיוחדים למדיי המאפשרים לאתר את מקור הבעיה במהירות מבלי להרוס את התשתיות השונות. כאשר מאתרים את שורש הבעיה, ניתן לטפל בבעיה באופן נקודתי ויעיל. כך אתם נהנים מחיסכון כספי, חיסכון זמן ומטיפול יעיל ומתקדם ולהימנע מביצוע עבודות מסורבלות, מרעישות וארוכות זמן כמו חפירת בורות בגינה, ניפוץ קירות או החלפת צינורות שלא לצורך.

צילום ביוב בעזרת מצלמה תרמית מתקדמת

באילו מקרים מבצעים צילום ביוב

באילו מקרים מבצעים צילום ביוב? החל מבדק בית, איתור סתימות ועד איתור נזילות – הסיבות לביצוע הצילום הן מגוונות ביותר. במקרים אלו ואחרים, נדרשת עבודת צילום מדויקות; שימוש במצלמה טרמית באמצעותה ניתן יהיה לדייק את מיקום הבעיה, להסיק את כל המסקנות – ולהתאים את הפתרון הרלוונטי. כדי להתחיל בתהליך העבודה על הצד הטוב ביותר, יש לפנות אל חברת שגב אינסטלציה. עובדיה של חברה זו משקיעים משאבים רבים בעת ביצוע הבדיקות המקיפות. וזאת, תוך שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר.

להבין ביחד באילו מקרים מבצעים צילום ביוב

אחד האתגרים היום-יומיים עימם רבים מתמודדים כולל את ההיבט הבא: היווצרותן של נזילות מים במערכת הביוב והניקוז. החל מתזוזות, שברים, סדקים, חדירתם של שורשים לצנרת, בלאי טבעי של הצנרת, איטום לקוי של הקירות או שמא מדובר בתכנון בעייתי של מערכת הביוב – מצבים אלו ואחרים יכולים להוביל לכדי נזילות מים.

במקרים אלו, כדי להיות בטוחים כי אכן מדובר בנזילה, כמו גם לברר מהו מקור הנזילה, יש לצלם את מערכת הביוב. במילים אחרות, על ידי שימוש בציוד מתקדם וטכנולוגי כדוגמת מצלמה תרמית, ניתן יהיה להבחין בהבדלים בטמפרטורה באזור הרלוונטי. כך, אפשר להבין מהו מיקום הנזילה, מהי חומרתה ואיזו טיפול יש לבצע כדי לשקם את האזור הפגום.

מתעניינים באפשרות של צילום מערכת הביוב? מחפשים אחר חברה מקצועית אשר תבצע את העבודה? על בעלי המקצוע העוסקים במשימות אלו להשתמש בציוד טכנולוגי ורלוונטי. כמו כן, בטרם תתחילו בשיתוף פעולה עם עובדים אלו, יש לקבל עבורם המלצות. מעבר לכך, יש לבדוק כי הם פועלים בשקיפות מלאה – ומעדכנים אתכם בפירוט רב בכל שלב של העבודה.

להסתייע בשירותיהם של המומחים

בין אם מדובר בביצוע בדק בית לפני רכישתו ובין אם מדובר באיתור הסתימות והנזילות, כדי להתמודד עם האתגרים על הצד הטוב ביותר, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם חברת שגב אינסטלציה.

צילום צנרת ביוב עם המקצוענים

קידום אתרים בצפון קידום אתרים
צור קשר

כותרת לורם איפסום