צילום תרמי

הצוות המקצועי והמיומן של שגב אינסטלציה מנצל עד תום את כל הציוד המשוכלל העומד לרשותו כדי לאתר נזילות ביעילות. צילום תרמי הוא אחד הכלים הנפוצים ביותר לאיתור נזילות וגם אחד המשוכללים שבהם. באמצעות צילום זה, יכולים עובדיה של שגב אינסטלציה לאתר נזילות בכל מקום שבו צריכים להיות מים (בריכת, חדרי רחצה) וגם במקומות שלא (חדרים או מרפסות). אז אם אתם מעוניינים לצפות במקצועיות בהתגלמותה, פנו לאינסטלטורים המקצועיים.

כוחו של צילום תרמי

הצילום התרמי מאפשר לאינסטלטורים לדייק במיקום הנזילה. אלה כמה דברים שכדאי לדעת עליו:

  • המצלמה התרמית שולחת גלים אינפרא אדומות החודרות דרך הקירות. כך, בעוד קוסמים עושים זאת באמצעות שימוש בטכניקות אחיזת עיניים, האינסטלטורים יכולים לחדור דרך קירות באמת.
  • צילום תרמי, כשמו כן הוא, הוא צילום המבוסס על מגעים של נקודות חום וקור, כאשר הצבעים החמים מעידים על כך שאין נזילה, בעוד הצבעים הקרים מצביעים על חשד לנזילה. כאשר האינסטלטור מבחין בכתמים סגולים, כחולים או שחורים על גבי מפת הצבעים, הוא יכול לאתר בקלות רבה יותר את מקור הנזילה.
  • המצלמה התרמית מאפשרת לאינסטלטורים וללקוחות לחסוך במשאבים יקרים כמו זמן וכסף. אם בעבר נאלץ האינסטלטור המסכן לעמול קשות כדי לקדוח בקירות בתקווה לאתר את מקור הנזילה, הרי שהיום הצילום התרמי מצביע על המיקום המדויק של הנזילה.

ממה נגרמת הרטיבות

צילום תרמי מאפשר למנוע מצב של רטיבות בקיר על ידי איתור הפיצוץ בצנרת. אך ממה נגרמת הרטיבות? קיימות סיבות רבות להיווצרותה של הרטיבות על גבי הקירות. אחת הסיבות הנפוצות שבגינן מזעיקים את האינסטלטור היא שחיקה של הצינורות. בעיה זו נפוצה בבניינים רבי קומות, מכיוון שהצינורות משותפים לדיירים רבים (או לעובדים רבים בבניין משרדים, לצורך העניין). לאחר זמן מה סדקים קטנים נוצרים בצינורות, עד שהם הולכים וגדלים ויוצרים פיצוץ בצנרת.

נוסף על כך, לעתים הרטיבות בקירות אינה קשורה בהכרח לבעיות אינסטלציה ונובעת מבנייה לקויה שבהלכה לא נעשה איטום קירות כראוי. כדי למנוע מראש את הרטיבות, ניתן לקרוא לאינסטלטורים כדי לבצע צילום של השטח ולטפל בליקויים לפני שהם יובילו לנזק גדול.

צילום תרמי למציאת נזילת מים

קידום אתרים בצפון קידום אתרים
צור קשר

כותרת לורם איפסום