צילום תרמי לאיתור נזילות

עם בוא החורף אנחנו נהנים מפריחה ססגונית ומבלבלת, מאוויר רענן ומגשמי ברכה. גשמי הברכה הללו עשויים להפוך לסיוט מטריד ומרגיז עבור דיירים הסובלים מנזילות בקירות. צילום תרמי לאיתור נזילות הוא ציוד טכנולוגי משוכלל הנועד לטפל בבעיה משורשה באופן יסודי, מקצועי ומהיר. אם אתם סובלים מנזילה, אל תתמודדו עמה לבד. הצוות המקצועי והמנוסה של חברת שגב אינסטלציה יעמוד לשירותכם ויספק לכם טיפול מקצועי ומסור תוך שימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר כדי שתצליחו ליהנות מהחורף בביתכם היבש.

צילום תרמי לאיתור נזילות – כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול

נזילות עמומות שקשה לאתר את מקורן עשויות להוציא משלווה גם את האדם הרגוע והמאוזן ביותר. צילום תרמי לאיתור נזילות יוכל לאתר מקור הנזילה בקלות. ובהרחבה:

  • מהי מצלמה תרמית? מצלמה תרמית הינה מצלמת חום הקולטת באופן מדויק גלי קרינה הנפלטים מן העצמים השונים. בתמונה החזותית המתקבלת משתקפים הבדלי החום בין העצמים השונים המופיעים בתמונה. המצלמה התרמית שימושית מאוד משום שהיא מאפשרת לזהות ליקויים, כשלים ובעיות במבנה. לכן, היא שימושית והכרחית בתחום האינסטלציה.
  • יתרונות הצילום התרמי:
    • איתור נזילה מדויק בקלות – המצלמה התרמית מאפשרת לזהות נזילות בצנרת גם במקומות שלא ניתן לגשת אליהם בקלות, כמו צנרת הממוקמת מתחת לריצוף. המכשיר מסייע לאיתור קל אשר מצמצם את הצורך לחפש בין כל הצנרות השונות כדי לזהות את הבעיה.
    • איתור נזילה חסכוני – בעבר, איתור נזילות היה מתבצע על סמך חושי האינסטלטור. לאחר מכן, היה עליו לנפץ את הקיר במקום שאותו הוא החשיב למקור הנזילה. כאשר האיתור היה שגוי, הייתה נוצרת בעיה גדולה יותר הדורשת טיפול נוסף לצד עלויות גבוהות יותר. המצלמה התרמית מאפשרת לזהות באופן מדויק, לחסוך בעלויות מבלי הצורך לשבור קירות או לחפור בורות בגינה.

מונעים נזילות מבעוד מועד

נזילות בדרך כלל מתגלות בעקבות סימנים מטרימים לנזק שכבר החל להיווצר – רטיבות, כתמים, פטריות, עובש ועוד). שימוש במצלמה תרמית יאפשר לאתר את הנזילות לפני שהחלו להסב נזק למבנה הבית. כך תוכלו להקדים תרופה למכה, לצמצם את הנזקים למינימום ולהבטיח לכם מרגוע ונחת נטולים כאבי ראש.

צילום תרמי לאיתור נזילות

קידום אתרים בצפון קידום אתרים
צור קשר

כותרת לורם איפסום