צילום תרמי לאיתור נזילות

עם בוא החורף אנחנו נהנים מפריחה ססגונית ומבלבלת, מאוויר רענן ומגשמי ברכה. גשמי הברכה הללו עשויים להפוך לסיוט מטריד ומרגיז עבור דיירים הסובלים מנזילות בקירות. צילום תרמי לאיתור נזילות הוא ציוד טכנולוגי משוכלל הנועד לטפל בבעיה משורשה באופן יסודי, מקצועי ומהיר. אם אתם סובלים מנזילה, אל תתמודדו עמה לבד. הצוות המקצועי והמנוסה של חברת שגב אינסטלציה יעמוד לשירותכם ויספק לכם טיפול מקצועי ומסור תוך שימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר כדי שתצליחו ליהנות מהחורף בביתכם היבש.

צילום תרמי לאיתור נזילות – כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול

נזילות עמומות שקשה לאתר את מקורן עשויות להוציא משלווה גם את האדם הרגוע והמאוזן ביותר. צילום תרמי לאיתור נזילות יוכל לאתר מקור הנזילה בקלות. ובהרחבה:

  • מהי מצלמה תרמית? מצלמה תרמית הינה מצלמת חום הקולטת באופן מדויק גלי קרינה הנפלטים מן העצמים השונים. בתמונה החזותית המתקבלת משתקפים הבדלי החום בין העצמים השונים המופיעים בתמונה. המצלמה התרמית שימושית מאוד משום שהיא מאפשרת לזהות ליקויים, כשלים ובעיות במבנה. לכן, היא שימושית והכרחית בתחום האינסטלציה.
  • יתרונות הצילום התרמי:
    • איתור נזילה מדויק בקלות – המצלמה התרמית מאפשרת לזהות נזילות בצנרת גם במקומות שלא ניתן לגשת אליהם בקלות, כמו צנרת הממוקמת מתחת לריצוף. המכשיר מסייע לאיתור קל אשר מצמצם את הצורך לחפש בין כל הצנרות השונות כדי לזהות את הבעיה.
    • איתור נזילה חסכוני – בעבר, איתור נזילות היה מתבצע על סמך חושי האינסטלטור. לאחר מכן, היה עליו לנפץ את הקיר במקום שאותו הוא החשיב למקור הנזילה. כאשר האיתור היה שגוי, הייתה נוצרת בעיה גדולה יותר הדורשת טיפול נוסף לצד עלויות גבוהות יותר. המצלמה התרמית מאפשרת לזהות באופן מדויק, לחסוך בעלויות מבלי הצורך לשבור קירות או לחפור בורות בגינה.

מונעים נזילות מבעוד מועד

נזילות בדרך כלל מתגלות בעקבות סימנים מטרימים לנזק שכבר החל להיווצר – רטיבות, כתמים, פטריות, עובש ועוד). שימוש במצלמה תרמית יאפשר לאתר את הנזילות לפני שהחלו להסב נזק למבנה הבית. כך תוכלו להקדים תרופה למכה, לצמצם את הנזקים למינימום ולהבטיח לכם מרגוע ונחת נטולים כאבי ראש.

צילום תרמי לאיתור נזילות

מצלמה תרמית לאיתור נזילות

הצוות המקצועי של שגב אינסטלציה מציע מגוון רחב של שירותים הכוללים גם איתור סדקים סוררים בצנרת. מצלמה תרמית לאיתור נזילות עומדת לרשות הצוות בכל עת כדי לסייע באיתור התקלות באופן מידי. בשגב אינסטלציה מקפידים להשתמש בטכנולוגיה משוכללת ומורכבת מבלי לוותר על ייעוץ מקצועי ושירות אדיב. כאן תוכלו לקבל מגוון רחב של שירותים הכוללים איתורי איטום, נזילות ופיצוצים בצנרת.

מצלמה תרמית לאיתור נזילות בכל מקום

הנזילות מהוות מפגע סביבתי כבד. במקרים קיצוניים יש צורך להשבית את פעילותו של מקום עבודה ליום שלם כדי לטפל בצנרת. מצלמה תרמית לאיתור נזילות מסייעת לאתר את המקומות הבעייתיים. אלה כמה מבין שימושיה המגוונים:

  • מרפסות – כולנו אוהבים לשבת על המרפסת ביום קיצי חם ולשתות אייס קפה מרענן. בחורף, לעומת זאת, אנו מבלים במרפסת פחות ופחות. הגשם היורד בחוץ מבריח אותנו אל הבית והרוחות העזות מביאות אל המרפסת בוץ ועלים יבשים. אחת הסכנות הגדולות במקרה של איטום מרפסת לקוי היא החשש לחדירת מים אל תוך הבית ולעתים אף להצפה. כדי למנוע מצב זה, חשוב לפנות לאינסטלטורים שיבצעו את הבדיקה המתאימה.
  • מרתפים – בבתים מסוימים מותקנים מרתפים המשתמשים כמחסן לשמירה על חפצים ישנים. כדי שחפצים אלה לא ייהרסו עקב הלחות ופגעי הגשמים, מומלץ לבצע בדיקה לאיתור באמצעות המצלמה.
  • חדרי רחצה – חדרים אלה באים במגע יום יומי עם המים, ומשום כך חשוב לבצע בדיקה תקופתית לאיתור נזילות ולטפל בהן.
  • ביוב – סתימות בביוב הופכות למטרד של ממש, מטרד המתבטא בריח רע שעולה מתוכו או במים דלוחים העולים אל כיור המטבח. סתימות ביוב נפוצות במקומות כמו מפעלים, תעשיות, בנייני משרדים או בנייני מגורים. זאת משום שדרך צינורות הביוב המשותפים עוברת פסולת רבה (פסולת אורגנית וכימית, ניירות, פלסטיק וכדומה). המצלמה עם סיב אופטי מסייעת באיתור הסתימות ומאפשרת למקצוענים לטפל בהן בקלות רבה יותר.

מצלמה תרמית לאיתור נזילות – הדרך המקצועית ביורת לטיפול בבעיה

מצלמה תרמית לאיתור נזילות שולחת קרניים אינפרה אדומות דרך הקיר ומפיקה מפת צבעים. הצבעים מתחלקים לצבעים חמים וקרים, בהתאם למצב של הצנרת. ריכוז גבוה של צבע קר כמו סגול או כחול במקום אחד יכול להצביע על הנזילה המאסיבית.

מצלמה תרמית לאיתור נזילות

קידום אתרים בצפון קידום אתרים
צור קשר

כותרת לורם איפסום