צילום תרמוגרפי

נזילה בצנרת היא עניין לא נעים. לעתים מדובר בסימני עובש מכוערים המופיעים על הקירות או בתחושה של קור ורטיבות בכל הבית. בעיות אלה הופכות למטרד של ממש בייחוד בתקופת החורף, שבה מנסים הדיירים להימנע ככל הניתן מהקור. צילום תרמוגרפי חדשני עומד לשירותו של האינסטלטור בכל עת ומסייע לו לאתר את מקור הנזילה. אז אם אתם מרגישים בריח עז של רטיבות הנישא באוויר, פנו לחברת שגב אינסטלציה והיו סמוכים ובטוחים שתקבלו את השירות הטוב ביותר.

מדוע כדאי להשתמש בשיטת צילום תרמוגרפי לאיתור נזילות

היום האינסטלטורים אינם יכולים לתאר את חייהם ללא הצילום התרמוגרפי. אלה כמה יתרונות בשיטה חדשנית אחת:

  • צילום יעיל – צילום תרמוגרפי יכול להגיע לכל מקום, גם למקומות שקשה לגשת אליהם כדוגמת הימצאותו של מבנה מורכב החוסם את המעבר אל הצנרת.
  • איתור מהיר – הצילום מאפשר לאתר ביעילות ובקלות את מקור הנזילה באמצעות שליחת גלים אינפרה אדומים דרך הקירות. האיתור המהיר מסייע לחסוך בזמן ובעלויות של שבירת קירות וחיפוש אחר מקורות הנזילה המדויקים. כמו כן, המהירות הגדולה שבה ניתן לאתר את הנזילה מאפשרת למנוע את התפשטותם של חיידקים, פטריות ומזיקים אחרים לאורך הקירות.
  • מקדימים תרופה למכה – הצילום התרמוגרפי עוזר לאינסטלטור לא רק לתקן נזילות, אלא גם למנוע את היווצרותן של נזילות חדשות. בזכות הצילום מבחין האינסטלטור במהירות בסימנים המעידים על נזילה פוטנציאלית. לפני שהנזילה הזו מתרחבת, האינסטלטור דואג לסגור אותה.

צילום תרמוגרפי במצלמת אינפרא אדום

צילום תרמוגרפי איכותי מתאפשר רק אם הוא מבוצע על ידי אנשי מקצוע הבקיאים בתחום. מומחים אלה עברו הכשרה מיוחדת, ולכן הם יכולים לקרוא בקלות את מפת הצבעים של המכשיר ולאתר את מקורה של הנזילה. משום כך, אם מופיע עובש על הקירות או אם אתם מרגישים במעין תחושת רטיבות בחדר, כדאי לחפש אינסטלטורים מקצועיים שיפתרו את הבעיה. אלה יכולים להיות מכרים של חברים שלכם או אנשי מקצוע שהומלצו על ידי גולשים באינטרנט. כך או כך, אל תדחו את הטיפול בנזילה ואל תתנו לה לפגוע באיכות החיים שלכם. פנו במהירות לאיש המקצוע ומנעו את החמרת המצב.

צילום תרמוגרפי במצלמת אינפרא אדום

קידום אתרים בצפון קידום אתרים
צור קשר

כותרת לורם איפסום