צילום קווי מים

צילום קווי מים בעזרתן של מצלמות לצנרת היא מלאכה אשר כדאי להשאיר לחברת שגב אינסטלציה. ישנו צורך בהכשרה נכונה והבנה של מבנה הצנרת על מנת להבין את מקורן של הבעיות אשר עלולות להופיע בקווי המים. צילום זה הינה השיטה המדויקת ביותר לאבחון של בעיות הצנרת כיום. ישנה חשיבות רבה הן לאיכותו של ציוד הצילום המקצועי והן ליכולותיו של האדם המבצע את הצילום.

מתי עושים צילום קווי מים ?

על מנת לשמור על תקינותה של מערכת הביוב, יעלה הצורך לבצע צילום קווי מים בכדי לקבל את התמונה המדויקת ביותר של כל המערכת. זיהוי מוקדם של בעיות יכול לעזור לנו למנוע נזקים והוצאות כספיות מיוצרות. ישנה חשיבות לביצוע צילום קווי מים במקרים הבאים:

  • סתימה בצנרת – בשעה שאנו סובלים מסתימה בצנרת חשוב לעשות צילום על מנת לאתר את החסימה. זו לרוב נגרמת עקב כניסה של חומרים מוצקים לצנרת והצטברותם עד לחסימה מלאה של מעבר המים.
  • שורשים – חדירה של שורשים לקווי המים עלולה להיות בעיה רצינית. הם עשויים לגרום לתקלות וחורים בצינורות. על מנת לזהות את הבעיה הזו ישנו צורך בצילום הקווים.
  • בדיקת תקינות – לרוב היא תתבצע בשעה שאנו רוצים לוודא כי הצנרת החדשה הונחה בצורה הנכונה. צילום קווי הביוב יעזור לגלות האם התשתית הונחה באופן תקין או לקוי.

שומרים על הצנרת ושומרים על עצמכם

בעיות בצנרת ובמערכות הביוב עלולות לגרור בעיות וסכנות תברואתיות חמורות כמו הצטברות של ביוב ומזהמים שונים. במצב כזה אתם יכולים לצפות גם לנזקים כלכליים רבים עקב ההכרח שבטיפול בצנרת שהתפוצצה או בית שהוצף. על מנת למנוע את התקלות הללו לפני שהן מתרחשות, תוכלו לפנות אל חברת שגב אינסטלציה ואנו נשמח לעמוד לשירותכם. הצוות המקצועי שלנו יגיע ויבצע את הצילום בעזרתו של ציוד טכנולוגי חדיש ומשוכלל. כך שבמידה וקיימת תקלה כלשהי בקווי המים, היא תתגלה ואנו נוכל ליצור תוכנית פעולה מדויקת אשר תמנע את התפתחות הבעיה למצב חמור יותר.

קידום אתרים בצפון קידום אתרים
צור קשר

כותרת לורם איפסום