צילום ביוב

מערכות הביוב הן בסיסיות וחשובות לצורך איכות חיים תקינה ולכן הן נחשבות לאחד מהסממנים לחברה מודרנית ומתפקדת. כאשר נוצרים כשלים בתפקודו התקין של הביוב, קשה מאוד לאתר את הבעיה. צילום ביוב במצלמת סיב אופטי הוא פתרון טכנולוגי חדשני ומשוכלל הפותר את הבעיה. חברת שגב אינסטלציה תעמיד לשירותכם את צוות העובדים המסור והמנוסה שלה שישתמש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר על מנת לספק לכם שירות מהימן, מקצוען ומהיר.

מתי ניתן לבצע צילום ביוב?

טכנולוגיית צילום ביוב מתקדמת נועדה לצורך איתור וטיפול של בעיות צנרת. המדריך הבא ישפוך מעט אור על הנושא:

  • בדק בית – אתם עוברים לבית חדש? מעוניינים לקנות דירה כדי להשכיר אותה? אתם קבלנים המעוניינים לבדוק את צנרת הביוב בבית לפני שתתחילו לבצע עבודות שיפוץ? צילומי הביוב יאפשרו לכם לבדוק את צנרת הביוב כדי לאתר כשלים עתידיים שעשויים להסב נזק למבנה או לשגרת החיים השלווה.
  • איתור סתימות – סתימות אינן נעימות ללא יוצא מן הכלל, אך סתימות בביוב מעלות את רמת המטרד לרמה אחרת לחלוטין. סתימה בביוב מוציאה מאיזון את חייהם של כל דיירי הבניין או השכונה, מקשה על שמירה תקינה על ההיגיינה ומעוררת את הדיירים "ליהנות" מניחוחות לא נעימים בלשון המעטה. טכנולוגיית הצילום תאפשר לאתר את הבעיה בקלות.
  • איתור נזילות – רטיבות ונזילות בקירות נוצרות כתוצאה מכשלים באיטום המבנה או כתוצאה מכשלים בצנרת הביוב. נזילות הן מטרד בעל השלכות מסוכנות כלפי מבנה הבית (הקירות, התקרה ועוד) וכלפי דייריו משום שהוא עשוי לעורר תחלואה. איתור נזילות אינו פשוט לביצוע ועל כן יש צורך בטכנולוגיה מיוחדת שתסייע לזהות את מקור הנזילה כדי לפתור אותה במהירות.

יתרונות טכנולוגיית הצילום

טכנולוגיית הצילום כוללת שימוש במצלמה בעלת סיב אופטי מיוחדים למדיי המאפשרים לאתר את מקור הבעיה במהירות מבלי להרוס את התשתיות השונות. כאשר מאתרים את שורש הבעיה, ניתן לטפל בבעיה באופן נקודתי ויעיל. כך אתם נהנים מחיסכון כספי, חיסכון זמן ומטיפול יעיל ומתקדם ולהימנע מביצוע עבודות מסורבלות, מרעישות וארוכות זמן כמו חפירת בורות בגינה, ניפוץ קירות או החלפת צינורות שלא לצורך.

צילום ביוב בעזרת מצלמה תרמית מתקדמת

באילו מקרים מבצעים צילום ביוב

באילו מקרים מבצעים צילום ביוב? החל מבדק בית, איתור סתימות ועד איתור נזילות – הסיבות לביצוע הצילום הן מגוונות ביותר. במקרים אלו ואחרים, נדרשת עבודת צילום מדויקות; שימוש במצלמה טרמית באמצעותה ניתן יהיה לדייק את מיקום הבעיה, להסיק את כל המסקנות – ולהתאים את הפתרון הרלוונטי. כדי להתחיל בתהליך העבודה על הצד הטוב ביותר, יש לפנות אל חברת שגב אינסטלציה. עובדיה של חברה זו משקיעים משאבים רבים בעת ביצוע הבדיקות המקיפות. וזאת, תוך שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר.

להבין ביחד באילו מקרים מבצעים צילום צנרת ביוב

אחד האתגרים היום-יומיים עימם רבים מתמודדים כולל את ההיבט הבא: היווצרותן של נזילות מים במערכת הביוב והניקוז. החל מתזוזות, שברים, סדקים, חדירתם של שורשים לצנרת, בלאי טבעי של הצנרת, איטום לקוי של הקירות או שמא מדובר בתכנון בעייתי של מערכת הביוב – מצבים אלו ואחרים יכולים להוביל לכדי נזילות מים.

במקרים אלו, כדי להיות בטוחים כי אכן מדובר בנזילה, כמו גם לברר מהו מקור הנזילה, יש לצלם את מערכת הביוב. במילים אחרות, על ידי שימוש בציוד מתקדם וטכנולוגי כדוגמת מצלמה תרמית, ניתן יהיה להבחין בהבדלים בטמפרטורה באזור הרלוונטי. כך, אפשר להבין מהו מיקום הנזילה, מהי חומרתה ואיזו טיפול יש לבצע כדי לשקם את האזור הפגום.

מתעניינים באפשרות של צילום מערכת הביוב? מחפשים אחר חברה מקצועית אשר תבצע את העבודה? על בעלי המקצוע העוסקים במשימות אלו להשתמש בציוד טכנולוגי ורלוונטי. כמו כן, בטרם תתחילו בשיתוף פעולה עם עובדים אלו, יש לקבל עבורם המלצות. מעבר לכך, יש לבדוק כי הם פועלים בשקיפות מלאה – ומעדכנים אתכם בפירוט רב בכל שלב של העבודה.

להסתייע בשירותיהם של המומחים

בין אם מדובר בביצוע בדק בית לפני רכישתו ובין אם מדובר באיתור הסתימות והנזילות, כדי להתמודד עם האתגרים על הצד הטוב ביותר, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם חברת שגב אינסטלציה.

צילום צנרת ביוב עם המקצוענים

צילום קווי ביוב

נזילות מים וביוב הן צרה שלא כתובה בתורה, ובעיות שונות המתגלות בצנרת הביוב מהוות את אחד מהסיבות הנפוצות ביותר לנזילות מים במבנה. במקרים בהם קיים חשד לנזילה שמקורה אינו ברור, מומלץ שלא להשתהות ולפנות לשרברב או לחברת שרברבות מקצועית, המתמחים בביצוע עבודות מסוג זה. נדגיש כי לא כל שרברב מוגדר כמומחה לאיתור נזילות, ולכן, סביר להניח, כי ברשותם של שרברב רגיל או של חברת שרברבות רגילה, לא יעמוד הציוד המתקדם הנחוץ לצורך כך, כדוגמת ציוד צילום ביוב. ציוד מתקדם דורש ידע, ניסיון ומיומנות בפענוח הממצאים המתקבלים ממנו, ולכן, גם המחזיקים בציוד כזה, לא בהכרח מתמחים בהפעלתו או בפענוח תוצאות הבדיקה המבוצעת באמצעותו. למענה מקצועי וחסר פשרות, צרו קשר עם שגב אינסטלציה.

צילום צנרת ביוב – באילו מקרים תזדקקו לו ומהם יתרונותיו?

  • במקרים בהם קיימת סתימה במערכת צנרת הביוב או שקיים חשד לסתימה
  • במקרים בהם קיימת נזילה בביוב באזור נגיש פחות
  • במקרים שבהם נדרשת הוכחה (בדמות צילום ביוב) לתקינותה של מערכת צנרת הביוב לצורך הגשה רשות המקומית במטרה לקבל היתר בניה
  • במקרים בהם נדרשים צילומים מדויקים של מיקום מקור הנזילה או הסתימה במערכת הביוב.

מהם יתרונותיו של צילום הביוב על ידי חברה מקצועית?

  • הוא עשוי להוות הוכחה ניצחת של מיקום הנזילה, במקרים של חילוקי דעות משפטיים (כדוגמת ויכוח בין שכנים בבניין מגורים משותף או תביעות נגד קבלן)
  • הוא מאפשר איתורן של נזילות ביוב ללא הרס – הפעלת המכשור המתקדם המבוסס על טכנולוגיות שונות (כגלי קול, אינפרא אדום וכד') מאפשר גילוי מקור מדויק של נזילה מבלי צורך בשבירת הקירות, פתיחת הריצוף או נזקים אחרים למבנה ולאיכות חיי הגרים או העובדים בו
  • חברות שרברבות המתמחות בשימוש בציוד מתקדם לצורך צילום ביוב מנפיקות דו"ח מקצועי מפורט שאותו תוכלו, אם תצטרכו, גם להציג בפני בית המשפט אם וכאשר הנסיבות תדרושנה זאת.

ציוד חדיש ומקצועיות יוצרים צילום מערכת ביוב בדרך קלה ופשוטה

מניסיוננו המקצועי, אנחנו, אנשי שגב אינסטלציה, יכולים לספר לכם כי מקצועיות, לכשעצמה, אינה מספיקה – גם לא בתחום המורכב שלנו. זוהי הסיבה שאנחנו מקפידים, בצד המקצועיות, להצטייד גם בסוגי הציוד היעילים ביותר, וביניהם – ציוד צילום ביוב חדשני.

קידום אתרים בצפון קידום אתרים
צור קשר

כותרת לורם איפסום