צילום ביוב

מערכות הביוב הן בסיסיות וחשובות לצורך איכות חיים תקינה ולכן הן נחשבות לאחד מהסממנים לחברה מודרנית ומתפקדת. כאשר נוצרים כשלים בתפקודו התקין של הביוב, קשה מאוד לאתר את הבעיה. צילום ביוב במצלמת סיב אופטי הוא פתרון טכנולוגי חדשני ומשוכלל הפותר את הבעיה. חברת שגב אינסטלציה תעמיד לשירותכם את צוות העובדים המסור והמנוסה שלה שישתמש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר על מנת לספק לכם שירות מהימן, מקצוען ומהיר.

מתי ניתן לבצע צילום ביוב?

טכנולוגיית צילום ביוב מתקדמת נועדה לצורך איתור וטיפול של בעיות צנרת. המדריך הבא ישפוך מעט אור על הנושא:

  • בדק בית – אתם עוברים לבית חדש? מעוניינים לקנות דירה כדי להשכיר אותה? אתם קבלנים המעוניינים לבדוק את צנרת הביוב בבית לפני שתתחילו לבצע עבודות שיפוץ? צילומי הביוב יאפשרו לכם לבדוק את צנרת הביוב כדי לאתר כשלים עתידיים שעשויים להסב נזק למבנה או לשגרת החיים השלווה.
  • איתור סתימות – סתימות אינן נעימות ללא יוצא מן הכלל, אך סתימות בביוב מעלות את רמת המטרד לרמה אחרת לחלוטין. סתימה בביוב מוציאה מאיזון את חייהם של כל דיירי הבניין או השכונה, מקשה על שמירה תקינה על ההיגיינה ומעוררת את הדיירים "ליהנות" מניחוחות לא נעימים בלשון המעטה. טכנולוגיית הצילום תאפשר לאתר את הבעיה בקלות.
  • איתור נזילות – רטיבות ונזילות בקירות נוצרות כתוצאה מכשלים באיטום המבנה או כתוצאה מכשלים בצנרת הביוב. נזילות הן מטרד בעל השלכות מסוכנות כלפי מבנה הבית (הקירות, התקרה ועוד) וכלפי דייריו משום שהוא עשוי לעורר תחלואה. איתור נזילות אינו פשוט לביצוע ועל כן יש צורך בטכנולוגיה מיוחדת שתסייע לזהות את מקור הנזילה כדי לפתור אותה במהירות.

יתרונות טכנולוגיית הצילום

טכנולוגיית הצילום כוללת שימוש במצלמה בעלת סיב אופטי מיוחדים למדיי המאפשרים לאתר את מקור הבעיה במהירות מבלי להרוס את התשתיות השונות. כאשר מאתרים את שורש הבעיה, ניתן לטפל בבעיה באופן נקודתי ויעיל. כך אתם נהנים מחיסכון כספי, חיסכון זמן ומטיפול יעיל ומתקדם ולהימנע מביצוע עבודות מסורבלות, מרעישות וארוכות זמן כמו חפירת בורות בגינה, ניפוץ קירות או החלפת צינורות שלא לצורך.

צילום ביוב בעזרת מצלמה תרמית מתקדמת

 

קידום אתרים בצפון קידום אתרים
צור קשר

כותרת לורם איפסום