מצלמה תרמית לאיתור נזילות

הצוות המקצועי של שגב אינסטלציה מציע מגוון רחב של שירותים הכוללים גם איתור סדקים סוררים בצנרת. מצלמה תרמית לאיתור נזילות עומדת לרשות הצוות בכל עת כדי לסייע באיתור התקלות באופן מידי. בשגב אינסטלציה מקפידים להשתמש בטכנולוגיה משוכללת ומורכבת מבלי לוותר על ייעוץ מקצועי ושירות אדיב. כאן תוכלו לקבל מגוון רחב של שירותים הכוללים איתורי איטום, נזילות ופיצוצים בצנרת.

מצלמה תרמית לאיתור נזילות בכל מקום

הנזילות מהוות מפגע סביבתי כבד. במקרים קיצוניים יש צורך להשבית את פעילותו של מקום עבודה ליום שלם כדי לטפל בצנרת. מצלמה תרמית לאיתור נזילות מסייעת לאתר את המקומות הבעייתיים. אלה כמה מבין שימושיה המגוונים:

  • מרפסות – כולנו אוהבים לשבת על המרפסת ביום קיצי חם ולשתות אייס קפה מרענן. בחורף, לעומת זאת, אנו מבלים במרפסת פחות ופחות. הגשם היורד בחוץ מבריח אותנו אל הבית והרוחות העזות מביאות אל המרפסת בוץ ועלים יבשים. אחת הסכנות הגדולות במקרה של איטום מרפסת לקוי היא החשש לחדירת מים אל תוך הבית ולעתים אף להצפה. כדי למנוע מצב זה, חשוב לפנות לאינסטלטורים שיבצעו את הבדיקה המתאימה.
  • מרתפים – בבתים מסוימים מותקנים מרתפים המשתמשים כמחסן לשמירה על חפצים ישנים. כדי שחפצים אלה לא ייהרסו עקב הלחות ופגעי הגשמים, מומלץ לבצע בדיקה לאיתור באמצעות המצלמה.
  • חדרי רחצה – חדרים אלה באים במגע יום יומי עם המים, ומשום כך חשוב לבצע בדיקה תקופתית לאיתור נזילות ולטפל בהן.
  • ביוב – סתימות בביוב הופכות למטרד של ממש, מטרד המתבטא בריח רע שעולה מתוכו או במים דלוחים העולים אל כיור המטבח. סתימות ביוב נפוצות במקומות כמו מפעלים, תעשיות, בנייני משרדים או בנייני מגורים. זאת משום שדרך צינורות הביוב המשותפים עוברת פסולת רבה (פסולת אורגנית וכימית, ניירות, פלסטיק וכדומה). המצלמה עם סיב אופטי מסייעת באיתור הסתימות ומאפשרת למקצוענים לטפל בהן בקלות רבה יותר.

מצלמה של צבעים

מצלמה תרמית לאיתור נזילות שולחת קרניים אינפרה אדומות דרך הקיר ומפיקה מפת צבעים. הצבעים מתחלקים לצבעים חמים וקרים, בהתאם למצב של הצנרת. ריכוז גבוה של צבע קר כמו סגול או כחול במקום אחד יכול להצביע על הנזילה המאסיבית.

מצלמה תרמית לאיתור נזילות

קידום אתרים בצפון קידום אתרים
צור קשר

כותרת לורם איפסום