מאתר נזילות

בנייה לא נכונה, צנרת שהתפוצצה אלה רק הגורמים המעטים שיכולים להוביל לנזילות בכל רחבי הבית. לחברת שגב אינסטלציה יש פתרון בדמות מאתר נזילות משוכלל שבאמצעותו ניתן לאבחן את הנזילה בקלות ולתקן אותה. הצוות המקצועי מבצע בדיקות מקיפות ומציע שירותי איתור נזילות במגוון רחב של מקומות כדוגמת בריכות שחייה, גגות, מרפסות וכדומה.

מאתר נזילות – המצלמה שעושה את כל העבודה

אחת השיטות החדשניות והטובות ביותר לאיתור נזילות היא שימוש במצלמה טרמית איכותית. שיטה זו הוכחה כאחת השיטות המדויקות יותר הקיימות היום, והיא עומדת איתנה לצד שיטות מדויקות קצת פחות כמו שימוש במכשיר אקוסטי או בגז ידידותי לסביבה. מאתר נזילות כמו המצלמה הטרמית כולל מגוון רחב של יתרונות:

  • חוסך בכסף – השימוש בצילום מדויק מאפשר לאינסטלטורים לאתר את הנזילה בקלות וחוסך בהוצאות מיותרות כמו שבירת קיר שלם לאיתור התקלה, תיקון לאחר איתור הנזילה או איטום נוסף של הקירות.
  • חוסך בזמן – זמנו של האינסטלטור קצר ומלאכתו מרובה. האינסטלטור המומחה נע בין דירות פרטיות, בנייני משרדים ומפעלים כדי לתקן נזקים שנגרמו לצנרת. במקרה זה המצלמה הטרמית היא הכלי המשמש אותו לאיתור מהיר של הנזילות. מצלמה משוכללת זאת שולחת קרניים אדומות דרך הקירות, ותוך זמן קצר בלבד מתקבלת תמונה המובנת לכל אינסטלטור שעבר הכשרה מיוחדת.
  • חוסך בהופעת הסימנים – מאתר הנזילות המשוכלל מסייע לאינסטלטורים גם במסגרת בדיקה תקופתית. ישנם אנשים המזמינים אינסטלטור גם אם לא הופיעו כל סימני רטיבות, כדי לוודא שאין צורך לתקן את הצנרת. באמצעות האמצעים המשוכללים שבהם משתמשים האינסטלטורים ניתן לאתר סדקים קטנים בצנרת במהירות, רגע לפני שהם יהפכו לסדקים גדולים ויגרמו להופעת סימני עובש ורטיבות על הקירות.

האינסטלטור ששומר על הבריאות

מאתר נזילות איכותי מסייע לאינסטלטור לשמור על בריאותם של הדיירים. כידוע, הנזילות עלולות להוביל לא רק לפגם אסתטי, אלא גם לפגוע בבריאותו של האדם. זאת משום שהנזילות מתבטאות בעובש על הקירות, שהוא למעשה חיידקים ופטריות מזיקים החודרים אל הבית. גורמים אלה עלולים להשפיע על בריאותם של אנשים בעלי מערכת חיסונית חלשה יותר כמו מבוגרים וילדים ולגרום למחלות.

קידום אתרים בצפון קידום אתרים
צור קשר

כותרת לורם איפסום