איתור רטיבות

אין ספק כי איתור רטיבות היא משימה אשר נועדה למקצוענים. צוות חברת שגב אינסטלציה ישמח לעמוד לשירותכם ברגעים הקשים הללו ולסייע במציאת מקור הבעיה ויצירת תכנית פעולה אשר תפתור אותה. אחד הכלים המשוכללים ביותר אשר עומדים לרשותנו הוא המצלמה התרמית. מצלמה זו מהווה קפיצת מדרגה טכנולוגית מרשימה בכל הקשור לעבודות אינסטלציה ומסייעת באיתור נזילות ומקורן של בעיות רטיבות.

איתור רטיבות בעזרת מצלמה תרמית

כיום, אינסטלטורים מקצועיים עושים שימוש בכלים טכנולוגיים מתקדמים על מנת לייעל את העבודה שלהם ולהקל על העומס. המצלמה התרמית היא אחד הכלים המתקדמים והיעילים מכל בתחום זה. זה מה שחשוב לדעת על פעילותה:

  • אופן פעולתה של המצלמה מתבסס על חום.
  • בשעה שיש נזילה של מים בתוך הקיר, דבר אשר יוצר רטיבות במוקד אחר לרוב, יהיה שינוי בטמפרטורה בסביבת מקור הנזילה.
  • המצלמה קולטת את הנתונים ומציגה אותם בתמונה צבעונית.
  • התמונה הצבעונית אשר תתקבל מהמצלמה תרמוז על מקור הנזילה בזמן אמת עקב השינויים הקיימים בטמפרטורת הקיר.
  • כך אנו נוכל לזהות את מקור הנזילה מבלי לשבור את הקירות.

במצבים בהם אתם מגלים רטיבות על הקירות חשוב לפעול מיד. במידה ואתם מתחילים להתמהמה וזונחים את העניין, אתם עלולים לגלות מהר מאוד עד כמה טעיתם. בשעה שהנזילה לא מטופלת, המים ממשיכים לחלחל בקירות, כך עלולים לגרום להתפוררות של הקיר, דבר אשר ללא ספק עלול לסכן אתם ואת כל באי הבית. זאת בנוסף לעובדה כי עלול להתפתח עובש במקומות לחים ורטובים. הנבגים שלו עלולים לגרום לבעיות בריאותיות ונשימתיות חמורות בקרב פלחי אוכלוסייה רבים.

היתרון הטכנולוגי

הצוות המקצועי של שגב אינסטלציה ינצל כל יתרון טכנולוגי אשר ברשותו על מנת לאתר בהצלחה כל בעיית רטיבות ממנה אתם סובלים. הציוד המשוכלל אשר עומד לרשותנו יוכל לסייע באיתור מדויק של מקור הבעיה. אנו מציעים מגוון רחב של שירותים אשר יוכלו לעזור לכם להתגבר על הכשלים הקיימים במערכות המים בביתכם ונשמח לעמוד לרשותכם בשעה שאתם מבחינים בבעיות בצנרת.

קידום אתרים בצפון קידום אתרים
צור קשר

כותרת לורם איפסום