איתור נזילות מים בקיר

סוף שבוע חורפי קצת הרס לכם את החשק לצאת, אז נשארתם בבית בפוך החמים והמכיל. ייתכן שישנתם, קראתם ספר או צפיתם בטלוויזיה כשלפתע התחיל גשם בביתכם – הקיר התחיל לנזול. במקרה כזה תוכלו לקרוא לשגב אינסטלציה לצורך איתור נזילות מים בקיר. צוות המומחים של החברה בקיא ומנוסה בפתרון בעיות אינסטלציה שונות וילווה אתכם לאורך כל הדרך, תוך שימוש בטכנולוגיה המשוכללת ביותר, כדי שתיפטרו מבעית הנזילה במהירות ובקלות.

איתור נזילות מים בקיר – כל מה שעליכם לדעת

בעיית רטיבות בבית הינה בעיה נפוצה ומרגיזה. המדריך הבא יאפשר לכם ללמוד יותר על איתור נזילות מים בקיר ומדוע חשוב לטפל בהן בדחיפות.

  • הסכנה הטמונה בנזילות – מלבד העובדה הפשוטה שמדובר בבעיה מטרידה ולא נעימה, נזילות מים עשויות להסב נזק חמור למבנה הדירה החל מנזק לקירות (הרס חיפוי הקירות, קילוף הצבע ועוד) ולתקרות ועד לחלודה, לכתמים ולעובש. הצטברויות עובש מסוכנות ומזיקות לבריאותו של האדם וחיות הבית, בייחוד לאנשים בעלי רגישות לאלרגנים השונים. בנוסף, נזילות מים עשויות לגרור ויכוחים עם השכנים כדי שאחד מהשכנים ייקח את האחריות לנזילה ויטפל בה. לא נעים. 
  • כיצד נוצרת נזילת מים? נזילת מים נוצרת כתוצאה מכשל באיטום הבית (איטום החלונות, הקירות, הגגות או המרפסות). בשונה מבעיות אינסטלציה אחרות, כמו נזילה בברז שקל מאוד לזהות, לאתר ולפתור, איתור נזילות בקיר הוא מסובך יותר, בייחוד כאשר מדובר בנזילה הנובעת מאחד השכנים.

נפלאות הטכנולוגיה בתחום האינסטלציה

איתור נזילות מים בקיר הוא מסובך ודורש מהאדם הממוצע לגשש, לבלוש ולחפש במשימת האיתור המסובכת. מומחה לאינסטלציה בעל ציוד טכנולוגי משוכלל יוכל לאתר את הבעיה בקלות מבלי להסב נזק לקירות (יותר מהנזק הקיים בשל הנזילה). הציוד הטכנולוגי החדשני יאפשר למומחה לסרוק אחר מוקדי הדליפה באופן מתוחכם באמצעות שימוש במצלמה תרמית וסיס אופטי. אלו יאפשרו למומחה לסרוק באופן תרמי את השטח, לאתר כשלי האיטום ולבדוק את צנרת המים והניקוז במבנה ברמת דיוק גבוהה למדי. כך, המומחה יוכל לאתר את הבעיה מבלי לפספס זמן מיותר ולהחליט על הטיפול המתאים כדי שהחיים בבית יוכלו לחזור למסלולם (היבש) במהרה.

איתור נזילות מים בקיר

איתור נזילות מים בקיר בעזרת מיכשור מתקדם

באמצעות איתור נזילות מים בקיר בעזרת מיכשור מתקדם, תוכלו לחזור לשגרת חייכם במהרה. אין ספק, נזילות מין הן נפוצות למדי – אך ניתן להתמודד עמן ביעילות ובמקצועיות רבה. במילים אחרות, כדי לאתר את מוקד הבעיה ולטפל בנזילה, יש לפנות אל המומחים בתחום. סובלים גם אתם מנזילות מים בקיר? כעת, כל שנותר לכם לעשות הוא לפנות אל חברת שגב אינסטלציה. חברה זו מבצעת מגוון בדיקות משמעותיות ביותר: החל מאיתור כשלים במערכת האינסטלציה והאיטום, צילום צנרת הביוב והשיקום שלה, לצד בדיקת מבנים ובדק בית – נשמח לעמוד לרשותכם.

איתור נזילות מים בקיר בעזרת מיכשור מתקדם – כדי לטפל בבעיה כראוי

נזילות מים הן מטרד לא קטן כלל וכלל. למעשה, כאשר לא מטפלים בהן בזמן, ייווצרו סיכונים ומפגעים משמעותיים הרבה יותר. בהתאם, כדי שניתן יהיה להיות עם יד על הדופק, חשוב להיות ערניים למכלול הסימנים הנוצרים בביתכם או במשרד. כמו כן, חשוב לציין כי נזילות מים יכולות להיווצר עקב נסיבות רבות ומגוונות. החל מאיטום לקוי בחלונות המבנה, בקירות, בגגות או במרפסות – כדי לטפל בנזילה על הצד הטוב ביותר, יש לאתר את מקור הבעיה.

כאשר אנו מדברים על איתור נזילות מים בקיר בעזרת מכשור מתקדם, הכוונה היא בין היתר לשימוש במצלמה טרמית. במילים אחרות, מדובר במצלמה המסתייעת בטכנולוגיית אינפרא-אדום; טכנולוגיה המתבססת על המגעים של נקודות חום וקור. וזאת, כאשר הצבעים המעידים על חום שוללים את האפשרות של נזילה.

כדי לבצע כהלכה את מלאכת איתור הנזילות בקיר, חשוב להסתייע בעזרתם של המומחים בתחום. החל מביצוע הבדיקה בפועל, אבחון המצב כמו גם הטיפול במוקד הבעיה – בעלי המקצוע יסייעו לכם לחזור לשגרת יום-יום, ללא כל ספק.

ליצור קשר עם חברה המקצועית בתחומה

החל משחיקה בצינורות, היווצרותם של סדקים בצנרת ועוד – אלמנטים אלו ואחרים יכולים להוביל לכדי רטיבות בקירות. כדי לאתר מקור הנזילה ולתקן את המערכת, מומלץ ליצור קשר עם חברת שגב אינסטלציה.

 

כתבה שפורסמה עלינו במגזין "שיפוצים ועיצוב הבית" >>

נזילה בבית

איך מתמודדים עם נזילה בבית?

קידום אתרים בצפון קידום אתרים
צור קשר

כותרת לורם איפסום