איתור נזילות במצלמה טרמית

סדק בצנרת הוא דוגמה טובה לבעיה קטנה שהופכת לגדולה. ברגע שהוא נוצר, לא ניתן לעצור אותו (אלא אם כן הוא מטופל בהקדם), והוא הופך לסדק גדול שבסופו של דבר גורם לפיצוץ בצנרת. חברת שגב אינסטלציה מציעה שירותי איתור נזילות במצלמה טרמית כדי לאבחן את הנזילה בקלות וביעילות ולחסוך לכם זמן יקר. בנוסף לכך, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של שירותים: איתור של דליפות בבריכת שחייה, איתור נזילות לפני תיקונים וחפירות.

דברים שכדאי לדעת על איתור נזילות במצלמה טרמית 

המצלמה הטרמית היא כלי חדשני יחסית המוכר לדור הנוכחי של האינסטלטורים. אלה כמה מבין המאפיינים שכדאי להכיר:

  • מהירות – באמצעות שימוש במצלמה טרמית ניתן לאתר את הנזילות בקלות וביעילות.
  • חודרת דרך קירות – איתור נזילות במצלמה טרמית הוא איתור בעל רמת דיוק גבוהה מאוד. האינסטלטורים אינם צריכים לפרק קירות שלמים רק כדי לאתר את מקור הנזילה. באמצעות שימוש במצלמה המשוכללת ניתן לאבחן את המקור הנוכחי של הנזילה ולטפל בה.
  • לקרוא את המפה – המצלמה שולחת מפת צבעים של האזור. מקור הנזילה מאובחן על ידי הימצאותם של צבעים קרים יותר (כחול עמוק או שחור), ואילו האזורים החמים יותר מתבטאים בצבעים חמים כמו אדום או כתום. ריכוז גבוה של צבע קר בנקודה אחת יכול להצביע על מקור הנזילה.
  • לפני בוא הסימנים – המצלמה הטרמית מאפשרת לאבחן בעיות בצנרת עוד לפני שמופיעים סימני הרטיבות המסורתיים: עובש על הקירות או ריח רע בדירה. בדרך זו ניתן להקדים תרופה למכה ולתקן את הצנרת במהירות וביעילות. משום כך, מומלץ לבצע בדיקה תקופתית של הצנרת גם אם לא מופיעים סימני הרטיבות.

שקט, מצלמים בכל מקום

איתור נזילות במצלמה טרמית יכול להתבצע בכל מקום שבו קיים חשש מפני חדירה בלתי רצויה של מים. כך למשל, כאשר בונים מרפסת חדשה, ניתן לבצע מיפוי ולבחון אם מתגלים כשלים באיטום המרפסת – כשלים אשר עלולים להביא הצפות ביום גשום. כך או כך, הצילום באמצעות המצלמה הטרמית צריך להיעשות על ידי מקצוענים. כאשר אתם בוחרים חברת אינסטלציה, אל תהססו לבקש המלצות על אנשי המקצוע.

 

קידום אתרים בצפון קידום אתרים
צור קשר

כותרת לורם איפסום