איתור נזילה בצנרת

איתור נזילה בצנרת לא חייב להיות משימה מפרכת שכוללת שבירת קירות בכל רחבי הבית עד למציאת מקור הבעיה. אנו בחברת שגב אינסטלציה נשמח לעמוד לרשותכם ולאתר כל בעיה אשר עלולה להתעורר במערכות המים שלכם. איתור נזילות הינו תהליך אשר נועד לזהות את מקור הנזילה בכל מצב בו אנו חושדים שקיימת בעיה בצנרת. פעמים רבות המקום בו אנו נראה את הרטיבות או הנזילה, לא יהיה האזור בו הבעיה החלה, אלא רק המקום בו המים הצליחו למצוא את דרכם החוצה. במידה והנזילה לא תטופל, הרי שאנו צפויים להתמודד עם נזקים משמעותיים יותר כמו הרס של קירות ובעיות בריאותיות בעקבות התפתחות של עובש מסוכן על הקירות.

איתור נזילה בצנרת בשיטה אפקטיבית

איתור נזילה בצנרת תמיד היה אחד מתפקידיו המורכבים יותר של האינסטלטור. בעבר היה עליו להגיע ולהתחיל לשבור את הקיר במקום אשר נדמה היה כחשוד להיות מקור הנזילה. אך למרבה הצער, לרוב הנקודה בקיר אותה הרס, לא הייתה המקור כך שהיה עליו להמשיך לנקודה החשודה הבאה. התהליך הזה היה איטי מאוד, יקר ולווה בהרס לא הכרחי של קירות הבית.

בשנים האחרונות פותחה שיטה יעילה במיוחד אשר יכולה למנוע את כל התהליך המסורבל שהיה נהוג פעם, ולסייע באיתור הנזילה בקלות וביעילות. המצלמה התרמית מצלמת דרך הקיר בעזרת קרני אינפרא אדום אשר מזהות שינויים בטמפרטורה. המקום אשר יהיה מקור הנזילה יצבע בצבע שונה, כך שאנו נוכל לזהות אותו בקלות ולהימנע משבירה של קירות שלא לצורך.

לא מחכים לרגע האחרון

במידה ואתם מגלים כי קיימת רטיבות על הקיר אשר מרמזת על נזילה, חשוב מאוד לא לחכות ולפנות מיד אל חברת שגב אינסטלציה. הצוות המקצועי שלנו יגיע במהרה, ובעזרת הציוד החדיש יוכל לאתר במהירות את מקור הנזילה ולבנות את תכנית הפעולה המומלצת ביותר על מנת לפתור את התקלה. צרו קשר עוד היום על מנת לגלות איך אתם יכולים לסייע במניעת בעיות הצנרת אשר עלולות להתפתח לרטיבות בקירות ונזקים שיעלו לכם ביוקר.

קידום אתרים בצפון קידום אתרים
צור קשר

כותרת לורם איפסום