איך מבצעים צילום תרמי

שואלים את עצמכם איך מבצעים צילום תרמי? כיום, היווצרותן של נזילות הינה תופעה שכיחה. בין אם בשל בלאי, סדקים או שמא עקב נסיבות אחרות – מדובר במצב לא נעים. עם זאת, ניתן להתמודד אתו כראוי. וזאת, על ידי איתור מקור הנזילה באמצעות מצלמה תרמית. זיהיתים כתמי רטיבות על אחד הקירות בבית? הקירות החיצוניים במשרד עמוסים בסימני רטיבות? כדי להגיע אל מוקד בעיה, ולהתאים עבורו את הפתרון, יש לפנות אל חברת שגב אינסטלציה. החל מאיתור כשלים במערכת האינסטלציה והאיטום, צילום צנרת הביוב והניקוז, שיקום מערכות אלו ועד בדיקות מבנים ובדק בית – צוות עובדי החברה יעמוד לרשותכם.

איך מבצעים צילום תרמי? בזכות ידע, ניסיון ומומחיות

"ביתנו הוא מבצרנו" – מדובר בביטוי מוכר ומדויק ביותר. במילים אחרות, רבים מאתנו משקיעים מאמצים ומשאבים רבים כדי להגשים שאיפה זו – ולגור במבנה נעים, חמים ומרווח. עם זאת, לא תמיד זהו המצב, כאשר עלולות להתרחש הפתעות לא נעימות. כמו מה למשל? אחת הדוגמאות הבולטות לכך הינה נזילה במערכת הביוב או הניקוז.

שמתם לב לאחרונה להופעתם של סימני רטיבות על הקירות הפנימיים או החיצוניים? במקום להתמהמה, קחו יוזמה והתחילו לטפל בכך מוקדם ככל האפשר. השלב הראשון אותו חשוב לבצע הינו פניה אל מומחה בתחום איתור נזילות מים; מומחה שישתמש במצלמה תרמית לאיתור נזילות – ויאתר את מיקומה המדויק של הנזילה.

אם אתם מעוניינים לדעת איך מבצעים צילום תרמי, התשובה מתבססת על מספר פעולות מרכזיות: המצלמה התרמית מסתייעת בטכנולוגיית אינפרא-אדום וממירה אותה לתמונה. באמצעות תמונה זו, ניתן לסקור את השינויים השונים על ידי ההבדלים בטמפרטורה של הגופים באזור המדובר. בהתאם לממצאים, כך יתקבל הטיפול הרלוונטי.

לפנות חברה וותיקה ומנוסה

מעוניינים לאתר את הכשלים במערכת האינסטלציה והאיטום? ברצונכם לבדוק האם ישנן נזילות סמויות בצנרת? לשם כך, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם חברת שגב אינסטלציה. צוות המומחים של החברה הינו מנוסה בצילום תרמוגרפי, מיומן ואדיב.

קידום אתרים בצפון קידום אתרים
צור קשר

כותרת לורם איפסום